ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jak si objednat obraz na zakázku?

Přeješ si obraz pro sebe nebo pro tvé blízké?  

Tak to tu jsi správně, maluji obrazy i na zakázku. 

 

Co je to energetický obraz?

Každý jeden předmět, který nás obklopuje v sobě nese energii. Tato energie se odvíjí od toho s jakým záměrem a jakou osobou byl daný předmět vytvořen, proto je velmi důležité čím se obklopujeme. Vytvářím  energetické vysoko-vibrační obrazy, které dokáží ovlivňovat naše energetické pole, náš zdravotní stav i naše psychické rozpoložení. Jejich vyzařování můžeme také podpořit vědomou prací dle individuálních instrukcí, které vám k vašemu obrazu věnuji, aby jeho energie i potenciál byl využit naplno.

 

Jaké maluješ motivy obrazů?

Maluji obrazy silových zvířat, domácích mazlíčků a jemnohmotného světa. Jemnohmotý svět je ten, který je běžnému oku, většině lidí neviditelný, ale přesto tu s námi je. Do jemnohmotného světa patří mimo jiné i naše jemnohmotná těla, jako je například naše aura. Když se vrátím k obrazům jemnohmotných bytostí, můžete si tam představit třeba anděly. 

 

Jak probíhá proces tvorby takového obrazu a jak s ním pracovat?

Proces začíná v momentě, kdy pro vás začnu obraz tvořit. Už tehdy můžete pociťovat změny ať už příjemné či nepříjemné. Často se jedná o změny transformačního rázu, kdy speciálně u silových zvířat jdeme s různými tématy do hloubky. Někdy víme dopředu co se bude " čistit " a transformovat, jindy to chodí v průběhu tvorby v podobě vizuální, textů nebo pocitů a emocí a někdy mi přijde sdělení až na závěr. Vše s vámi v průběhu sdílím.

Po dokončení obrazu ode mě dostanete nejen obraz, ale i jeho poselství. Jelikož se jedná o energetický obraz, bude s vámi " pracovat " neustále, i když s ním nebudete zrovna pracovaty vy vědomě. A taky se může stát, že k vám přijde domů návštěva a popracuje i s ní. Tedy pokud to jejich vyšší já dovolí. 

 

Dá se s obrazem " pracovat " i po jeho dokončení?

Ano, dá.  S vaším energetickým obrazem můžete pracovat vědomě vy, ale i ti, kteří o to projeví zájem. Podrobnosti vám ráda sdělím. " Práce " s obrazem probíhá vždy individuálně, tedy se nedá aplikovat stejný postup pro všechny. 

 

Na jaký materiál obrazy maluješ?

Maluji na plátno nebo na dřevo, které předem naimpregnuji. 

 

Když maluješ na dřevo, dá se potom tento obraz pověsit i na zeď?

Ano, dá. Vždy když obraz dokončím a finálně nalakuji, aby se uchovala kvalita malby, tak přichází i čas, kdy připevním ze zadu dřevíčka háček na pověšení. Tedy je možné mít takový obraz opřený nebo pověšený. 

 

Jakou používáš techniku při tvé tvorbě obrazů?

Primárně maluji akrylovými barvami a ty kombinuji s akrylovými fixami, technikou pozlacování, také používám třtipky, minerály nebo různé betonové prvky, které si sama vytvářím. 

 

Je něco co ještě používáš při tvé tvorbě co by měl potenciální zájemce o obraz vědět?

Ano, do obrazů mimo jiné zakomponovávám různé symboly, které jsou většinou i vidět. Je to například symbolika run, posvátné geometrie, živlů země, pentagram, nekonečno, spousty lásky a různé další symboly a kódy. 

 

 

Co když chci obraz silového zvířete, ale nevím jaké mám?

Možností jak rozpoznat své silové zvíře je hned několik. Jedna z cest je tzv. " šamanské cestování ". Šamanským cestováním provázím při osobním setkání, kde mimo jiné učím jak se se svým zvířecím průvodcem pravidelně setkávat a jak využívat této možnosti k prospěchu ve vašem životě. Konec konců, od toho tu pro nás jsou.

 

Jak mohu najít mé silové zvíře bez šamanského cestování?

Rozhodně ano. Napíšu na toto téma pro vás článek.

 

Jak to probíhá, když projevím zájem o energetický obraz?

Poté co se zkontatujeme si od tebe vezmu pár údajů viz. níže. Poté čekám až ke mě přijdou podrobnosti ke tvorbě, které mi někdy chodí hned a někdy zase v řádnu hodin či dní. Pak začínám tvořit.

1. Pro koho budeme obraz tvořit - ty nebo jiná osoba

2. Jméno osoby, pro kterou bude obraz tvořen

3. Datum narození osoby, pro kterou bude obraz tvořen

4. Záměr tvorby - Pokud pro koupi obrazu nějaký máš

 

Za jak dlouho můj obraz obdržím?

Obraz začnu tvořit hned jak pro něj budu mít prostor tzn. dle mých časových možností. Mé časové možnosti ti sdělím při naší domluvě. Také záleží o jaký druh obrazu se jedná. Andělské obrazy většinou požadují méně času než energetické obrazy silových zvířat, neboť ty jsou transformační, jdou více do hloubky a tak po mě požadují i více času na ukotvení energie.

Obvyklá doba tvoření obrazu je 3 dny - 14 dní

Doba doručení je dle Zásilkovny 2 -3 dny

 

Jakou cestou můj obraz obdržím a jaká je cena poštovného?

Obrazy posílám řádně zabalené přes Zásilkovnu nebo je předávám osobně v Brně.

Zásilkovna na adresu - 129,- Kč

Zásilkovna na výdejní místo - 89,- Kč

Osobní odběr Brno - 0,- Kč 

 

Posíláš obrazy i na Slovensko?

Ano, posílám taktéž přes Zásilkovnu, tam je cena trochu vyšší.

Zásilkovna na adresu - 159,- Kč /  6.4 Euro

Zásilkovna na výdejní místo - 99,- Kč /  4 Euro

 

Jak tě mohu oslovit a obraz objednat?

Objednat obraz si můžeš hned několika způsoby.

Přes email  info@tvalevandulova.cz

Přes webový formulář https://www.tvalevandulova.cz/kontakt

Telefonicky na číste +420 776449447

Na Instagramu přes zprávu  https://www.instagram.com/laskapaty.art/

 

Jaká je cena a velikost takového obrazu?

Velikost obrazu si určuješ ty. Mám k dispozici v ateliéru plátna i dřevíčka různých velikostí a pokud by ti tato velikost nevyhovovala, není problém zajistit i jiný rozměr. Samozřejmě od rozměru plátna či dřevíčka se také odvíjí cena hotového obrazu.

Cena obrazů je individuální. Pro představu jsem níže sepsala přibližné ceny. Maluji i obrazy větších a ještě větších rozměrů, tam je cena taktéž individuální.

Cena obrazu na dřevíčku

8 cm - 12 cm - 700,- Kč

17 cm - 24 cm - 1300,- Kč

28 cm - 35 cm - 1900,- Kč

 

Cena obrazu na kulatém plátně

40 cm - plátno od 2800 - 4000,- Kč

50 cm - plátno od 4400 - 6000,- Kč

 

Cena obrazu na hranatém plátně

24 cm x 18 cm - plátno od 1300,- Kč

30 cm x 40 cm - plátno  od 2500 - 3800,- Kč

50 cm x 50 cm - plátno od 4400 - 6000,- Kč

100 cm x 70 cm - plátno od 9999 - 14000,- Kč

 

Pokud tě napadnou další otázky, které nebyly zodpovězeny, ráda ti na ně odpovím, tedy mi neváhej  napsat prostřednictvím sms, emailu či kontaktního formuláře, který nalezneš tady na webu v kontaktech.

 

S láskou Paty

 

Přihlásit se

Betonová podložka - Kulatá

Vytvořit účet

Svíčka - Rozkvět