ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Archanděl Chamuel - Růženín

Popis náramku
Archanděl Chamuel, zvaný jako „Boží oči“. Chrání nás tedy dodává pocit bezpečí a pomáhá nám hledat, například klíče od auta, zaměstnání či partnera.  Má na starosti vztahy, lásku, naše vnitřní dítě tedy i radost a kreativitu. Podpoří naši naději, důvěru i  vývoj naší duše a vyzvedne naše vlohy. Archanděl na tady a teď, který patří mezi 7 hlavních Archandělů a má světle zelenou barvu.

Kámen:
Růženín, „kámen bezpodmínečné lásky, míru a uzdravování“. Probouzí cit, ženskou něžnost i přátelství. Zároveň nám pomáhá otevřít srdce a projevit cit i lásku. Zvyšuje naše jemné vibrace, tím umožňuje hlubší vnímání různých druhů umění. Pomáhá nám překonávat negativní myšlenky, má uklidňující účinky. Položíte-li růženín k vaší hlavě, usnadní vám vaše usínání. V případě, že položíte růženín do místnosti spolu s černým turmalínem nebo křišťálem, tak neutralizuje elektrosmog a tím vyřadíte škodlivé vyzařování počítačů, televize a jiných předmětů. Dává do rovnováhy činnost pohlavních orgánů. Pomáhá při léčbě leukémie, anémie a neplodnosti. Zahání stres a únavu. Pomůže vám i s kostmi a modřinami.

Očista a nabíjení náramku:
Růženín čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou a křišťálem nebo ametystem. Nabíjíme na denním světle nebo za úplňku. Nenabíjet na přímém slunečním světle.

366 Kč

Přihlásit se

Směs pro starší zvířátko

Vytvořit účet

Svíčka - Lotos