ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Archanděl Michael - Selenit

Popis náramku
Archanděl Michael, „Ten, který je jako Bůh“. Ztiší strachy, chrání, přetíná pouta, podporuje naši sebedůvěru, pomáhá nám na cestě za naším posláním i přijmout minulost. Představit si jej můžete jako anděla v červeném či zeleném šatu s mečem v ruce. Jeho barva je královsky modrá až zlatá. Pokud si náramek Archanděla Michaela přitáhl právě vás, tak byste měli vědět jak vám může pomoci a jak s ním dále pracovat. Archanděl Michael je tu pro vás a čeká pouze na vaši žádost a prosbu o jeho pomoc nad záležitostmi, které má na starost. Můžete se na něj obrátit pokud cítíte, že potřebujete ochranu, sjednat pořádek, mír či aby pravda vyplavala na povrch. Pomůže vám taktéž pokud vás trápí problémy se srdcem, páteří, očima a Solar plexem tedy se 3. čakrou.

Kámen:
Selenit, „kámen New Age - andělské křídlo“. Pomůže vám při meditaci a duchovní praxi. Přinese vám vnitřní klid a pomůže zklidnit zmatky v duši. Propojuje s andělskými a vyššími světy. Vhodný na čištění domu od negativních energii a cizích entit. Chrání před epilepsií a zlepšuje kvalitu pokožky. Selenit se také nazývá „kámen plodnosti“, neboť chrání těhotnou ženu i její dítě. Podporuje partnerství a komunikaci.

Očišta náramku:
Selenit je velmi měkký kámen a ve vlhku se rozpouští. Očistit jej tedy můžete vykuřovadlem např. Kadidlem, Palo Santem, bílou Šalvějí, Cedrem aj. (Najdete v sekci vykuřovadla).

500 Kč

Přihlásit se

Obraz na velké kulaté plátno

Vytvořit účet

Rituální vonné tyčinky - Dračí krev