ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Energetické obrazy

Každý jeden předmět, který vás obklopuje nese energii. Tato energie se odvíjí od toho s jakým záměrem a jakou osobou byl daný předmět vytvořen, proto je velmi důležité čím se obklopujeme. Vytvářím pro vás pravotočivé obrazy, které dokáží ovlivňovat naše energetické pole, náš zdravotní stav i naše psychické rozpoložení. Jejich vyzařování můžeme podpořit vědomou prací dle individuálních instrukcí, které vám věnuji ke každému obrazu, aby jeho energie i potenciál byl využit naplno. Můžete se na váš obraz jen dívat, a nebo s ním i pracovat. Je to na vás a o vás.

Vždy si vás přitáhne to, co v danou chvíli potřebujete nejvíce.
Řiďte se intuicí aneb to první co vám přijde na mysl je to ono.

Každé mé dílo je jedinečné a jeho tvorba trvá dny až týdny. Zajímám se o šamanismus, jemnohmotný svět a posvátnou geometrii. V mé tvorbě můžete spatřit silová zvířata, anděly i mimozemské bytosti.

Květ života,,

znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Povzbuzuje, harmonizuje a ochraňuje.

Archandělé a andělé,,

nejvíce vyzařující bytosti z jemnohmotného světa. Jsou zde pro nás, aby nám pomohli. Každý má svoji funkci, vzhled i barvu. Dokáží nám pomoci v různých situacích.

Totemová nebo-li silová zvířata,,

jsou nápomocné bytosti z dolního světa. Naši duchovní rádci, ochránci, učitelé a průvodci. Můžeme díky nim poznat více sami sebe a učit se od nich jejich schopnostem i dovednostem.

Spojení se svým silovým, totemovým zvířetem můžete podpořit i tím, že si jeho vyobrazení umístíte na vámi viditelné místo. Učiníte tomu tak pro větší propojení a posílení vašich schopností a vlastností s ním spojených. Pokud cítíte volání a máte zájem podpořit vaši práci s vaším silovým zvířetem a přejete si jej zhmotnit, tedy namalovat, obraťte se na mě a společně najdeme cestu.

Přihlásit se

Svíčka - Úplňková transformace

Vytvořit účet

Andělská křídla