ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Patricie

 

„S dospělostí zjistíte, že máte dvě ruce. Jednu, abyste pomohli sobě, druhou abyste pomohli světu.“   Audrey Hapburn

Pomáhám sama sobě, abych mohla pomoci i světu.

Několik let jsem svítila tam, kde by mě málo kdo hledal, ve finančním sektoru. V práci mě učili mít cíl, ale cíl byl pro mě vždy cesta a naše cesta nemá jasně definovaný čas, proto jsem roky hledala můj smysl života a každodenní radost z toho co tvořím a přináším do tohoto světa.

V roce 2022 jsem se vydala sama na 4 měsíční cestu do Asie, kde jsem znovu objevila moji dětskou radost i mé další dary, které mě přivedly ke tvorbě energetických obrazů a telepatické komunikaci se zvířaty. To však znamenalo dát ze dne na den výpoveď v práci a jít cestou srdce, která je často nelehká, ale naplňující a smysluplná. 

Dnes pro vás s láskou, radostí a vděčností tvořím energetické obrazy silových zvířat a vašich zvířecích parťáků a průvodců. Zprostředkovávám komunikace se zvířaty a předávám vzkazy jenž mnohdy nejsou námi lidmi vyslyšeny. Jako doplněk k harmonizaci tížívých stavů využívám Bachovy květové esence, které míchám v případě potřeby pro lidi, děti i zvířátka.

Ze srdce děkuji každému z vás, kteří mě podporujete na mé cestě ať už srdíčkem, komentářem či sdílením mých příspěvků na sociálních sitích, tak i zpětnou vazbou, využití mých služeb skrze zprostředkovanou komunikaci s vaším zvířátkem či koupí obrazu.

Bez vás bych se na tuto cestu nikdy nemohla vydat. 

 

S láskou Paty

Přihlásit se

Svíčka - Vodní cestování - Velryba

Vytvořit účet

Svíčka - Vlk