ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bachovy květové esence

O Dr. Bachovy a vzniku Bachových květových esencích

Počátkem 20. století vytvořil anglický lékař, bakteriolog a homeopat Dr. Edward Bach Bachovu květovou terapii, která je tvořena z 37 květových esencí a 1 esencí z léčivého horského pramenu. 

Dr. Edward Bach měl slibnou kariéru v lékařství, kde pozoroval jak tehdejší ortdoxní medicína selhávala u pacientů. Pan Bach v roce 1917 onemocněl rakovinou. Doktoři mu dávali 3 měsíce života a i přesto se vyléčil. To ho inspirovalo k zamyšlení a k otázkám " Proč jsem onemocněl? " a " Jak jsem se vyléčil? "

Svůj život zasvětil hledání jednoduchého a účinného způsobu léčby. Kombinace jeho empatie k druhým a láska k přírodě ho přivedla k objevení Bachových květových esencí. Doktor Bach si uvědomil, že naše duchovní část hraje v případě uzdravení důležitější roli než část fyzická. Samotná nemoc se neprojeví hned ve fyzické rovině, tedy na našem těle, nejdříve onemocní naše duše, pokud nedojde ke změně, tak teprve tehdy onemocní i naše fyzické tělo. Tedy pokud léčíme pouze naše fyzické tělo a neřešíme příčinu nemoci (mentální, duchovní), tak se jedná pouze o odložení lekce, kterou nám nemoc přišla sdělit. 

Ke vzniku nemoci dochází tehdy, pokud neposloucháme hlas naší duše.

Bachovy esence nám pomáhají soustředit pozornost na protipól toho, co nám ve fyzické rovině způsobuje nemoc, abychom opět nastolili v našem těle harmonii. 

"Nemoc není ani krutost, ani trest, ale pouze a jenom oprava, nástroj, kterým si naše duše posloužila, aby poukázala na naše chyby, aby nás zadržela před většími omyly, které by nadělaly větší škody a aby nás zavedla zpět na cestu pravdy a světla, ze které bychom nikdy neměli sejít." Edward Bach

Bachovy esence nám pomáhají nás harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí.

Umožňují nám postupně odloupnout slupky a masky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

Bachovy květové esence jsou:

Přírodní a bez kontraindikací

Vhodné pro dospělé, pro děti, těhotné ženy, miminka i zvířátka

Nejsou návykové

Můžeme je kombinovat s jakýmikoliv léčivy a doplňky stravy

Užívání a skladování:

Bachovky míchám dle potřeb klienta, ve velikosti 30ml nebo 10ml. (lahvička 30ml vydrží cca na 1 měsíc)

Standardní dávkování je 4 kapky 4x denně, pokud se nedomluvíme jinak.

Namíchanou lahvičku uchovávejte v ideálním případě v lednici a nevystavujte ji slunci.

Spotřebujte do 3 měsíců.

Jak probíhá konzultace?

Při konzultaci si popovídáme o tom jak se cítíte, co vás trápí a co byste chtěli změnit. Konzultace trvá 30min. až 60 minut. Na základě našeho rozhovoru vám namíchám lahvičku Bachovek přímo pro vás.

Na vás pak bude je pravidelně používat dle dohodnutého dávkování. Lahvička vám vydrží cca na 1 měsíc (u některých akutnějších případů nebo zvýšené dávky kratší dobu). Během této doby vám budou Bachovky pomáhat najít nový přístup k životu a harmonizovat vás. Po pár dnech až pár týdnech můžete pociťovat změny v tom, jak se cítíte, jak reagujete a jak zvládáte náročnější situace.

Ráda se s vámi potkám osobně v Brně nebo pokud je jste zdaleka, můžeme vaši situaci probrat i po telefonu. 

 

Přihlásit se

Směs pro žárlivé zvířátko

Vytvořit účet

Směs na strach a socializaci