ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Komunikace se zvířaty

Komunikace se zvířaty probíhá skrze telepatické napojení na dané zvíře či jinou bytost. Toto napojení probíhá v meditativním stavu, do kterého je třeba se naladit. Poté je možno se na zvíře napojit a s jeho souhlasem můžeme začít klást otázky, které pro něj máme. Zvíře odpovídá a my zachytáváme signály, které můžeme vědět, slyšet (jasnoslyšení), vidět v podobě obrazů, barev či symbolů (jasnovidění), cítit po těle v podobě pocitů (jasnocítění) nebo můžeme i pocíťovat chuť v ústech. Častokrát je to kombinace několika našich smyslů dohromady. 

Komunikace se zvířaty je pro mě něco, co bych ráda dostala více do povědomí nás lidí. Často se setkávám u lidí s tím, že berou zvířata jako "pod druh" nebo svůj majetek. Skutečností je, že zde na Zemi nám nepatří nikdo a nic. Zvířata jsou nám naprosto rovna a je jedno zda se jedná o zvíře v přírodě nebo našeho domácího mazlíčka. 

Poselství, moudrost i láska, kterou nám předávají jsou tak obrovská a důležitá, že je třeba se jimi začít více zabývat. Samozřejmě vím, chápu a plně respektuji, že tato cesta není pro každého. 

Komunikovat se zvířaty a nejen nimi, se může naučit každý. Tato možnost je tu pro všechny bez rozdílu. A víte proč? Protože je to naše přirozená schopnost, kterou jsme všichni používali ještě jako malé děti, když jsme komunikovali přirozeně se zvířaty, rostlinami a třeba i s duchy. Postupným vývojem v životě jsme si tuto schopnost sami zavřeli a dnes je většině lidí cizí. 

Telepatická komunikace je sice pro všechny, ale má to jeden háček a jak praví staré přísloví "Bez práce nejsou koláče."

Potřebujeme k tomu nejdříve cítit a vnímat sami sebe a to obnáší práci, která často bývá pro mnohé překážkou a obavou. Protože nahlédnout na své bolístky může být bolestivé, ale věřte mi, stojí to za to. 

Ráda pro vás zprostředkuji komunikaci s vaším zvířátkem nebo vám pomohu na vaší cestě k sobě.

 

Co se díky komunikaci se zvířaty můžeme dozvědět?

Můžeme se dozvědět jejich účel a poslání v našem životě.

Můžeme porozumět jejich chování a co nám tím sdělují.

Můžeme zjistit odpovědi na naše trápení nebo se dozvědět názor na naši životní situaci.

Můžeme se dozvědět více o jejich zdravotním stavu nebo o tom zda si vůbec přejí být léčení.

Můžeme se dozvědět jakou cestou si přejí z tohoto světa odejít, pokud již nastal jejich čas.

Můžeme se dozvědět zda jsou s námi spokojení a šťastní a zda můžeme pro ně dělat něco lépe či jinak.

Můžeme se dozvědět jestli "ženich" , kterého jste pro svou fenku vybrali je ten pravý a zda si vaše fenka přeje mít štěňátka a je již připravená. Také co můžete udělat vy pro to, aby byla připravená.

 

Na co se vlastně můžeme zvířat ptát?

Ptát se můžeme v podstatě na cokoliv. Je však potřeba jít do tohoto procesu bez očekávání, s otevřeným srdcem a možností, že odpověď nemusí být vždy dle naší představy. 

Zvířata jsou naši přátelé, léčitelé, učitelé i průvodci a díky nim se toho můžeme hodně naučit a také o sobě dozvědět. Žádná situace, která se nám s nimi děje, není náhoda.

Ráda pro vás vykomunikuji potřeby i poselství vašeho zvířátka. Jsem zde pro vás jako podpora na vaší cestě.

Děkuji všem, kteří se chováte ke zvířatům s úctou a respektem a také všem co projevujete zájem jim více porozumět a tím i sami sobě. 

Ze srdce do srdce.

S láskou Paty

 

Přihlásit se

Rituální vonné tyčinky - Palo Santo

Vytvořit účet

Archanděl Sandalfon - Rodonit