ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Tukan

Popis obrazu Tukana

I přesto, že tukani nejsou dobří letci, v pohybu v korunách stromů jim to nezabrání. Na zemi i po větvích se pohybují poskakováním. Tukan může měřit okolo 60 cm a jeho zobák až 19 cm. Žije v nížinách, horských lesech a v savaně. V přírodě je místním obyvatelstvem uctíván a spojován se zlými duchy. Uctívat jej můžete i vy. Bude pro vás chránit vaše obydlí před nežádoucími energiemi či entitami.

Obraz obrahuje minerály jako je křišťál a ametyst. Taktéž symboly Run pro podporu božského propojení, propojení s vašimi dary, intuicí a vaším vnitřním světlem. 

Ametyst je vysoce ochranný duchovní kámen a kámen meditace. Čistí auru a vytváří štít kolem těla. Zahání noční můry a pomáhá při nespavosti. Dodává optimismus a pomáhá se závislostmi.

Křišťál má očistnou a léčivou energii. Čistí auru, odstraňuje blokády a nesoulady duše. Podporuje naši intuici a jasnozřivost. Ulevuje při bolestech hlavy a nevolnostech. Pozitivně ovlivňuje štítnou žlazu, srdce, krevní oběh, splíce a zažívací trakt.

Velikost obrazu: Průměr 50cm.

Tento obraz putoval po České republice k ročnímu chlapečkovi, kterému bude zdobit a chránit jeho dětský pokojíček. Pokud bys i ty chtěl obraz pro sebe či své blízké, stačí mi napsat a společně ho vymyslíme. :)

 

Přihlásit se

Rituální vonné tyčinky - Kopál

Vytvořit účet

Archanděl Gabriel - Citrín