ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Archanděl Gabriel - Citrín

Popis náramku
Archanděl Gabriel, též zvaný jako „Boží síla“. Pomůže vám při rozpouštění blokád, odpuštěním, s posílením pokory, při dokončování nebo pokud potřebujete posílit vaši kreativitu. Zaměřuje se na srdeční čakru a spolu s ní i na téma ženství a těhotenství. Spolu s Archandělem Rafaelem funguje jako výborný „dohazovač“. Energie Matky Marie.

Kámen:
Citrín, „kámen slunce a hojnosti“, který zvyšuje  naši sebehodnotu má mimo jiné vysoce ochranný účinek. Dodává nám optimismus, odvahu a energii do nových projektů. Podporuje naši kreativitu, tvůrčí vyjádření i intuici. Přináší nám klid, rovnováhu a blahobyt. Pomáhá nám překonat strach, stres, obtíže se slinivkou břišní, žaludeční potíže, potíže s ledvinami a močovými cestami. Zároveň má detoxikační účinky tedy čistí krev a střeva. Vhodný taktéž při obtížích s dýchacími cestami, bronchitidě a anémii. Dále jej můžete využít na léčení a osobní rozvoj.

Očista a nabíjení náramku:
Citrín čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou a křišťálem. Nabíjíme na denním světle nebo za úplňku. Nenabíjet na přímém slunečním světle.

444 Kč

Přihlásit se

Plakát Vesmírné přátelství

Vytvořit účet

Svíčka - Lapač snů