ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Archanděl Metatron - Jaspis

Popis náramku
Archanděl Metatron, „ochránce dětí a citlivých lidí“. Strhává takzvaný závoj ze zrcadla. Dá do pořádku váš časový harmonogram. Je to Archanděl, který léčí na fyzické úrovni. Pokud jej požádáte, zmizí i chronické onemocnění. Pomůže vám s odložením duchovní pýchy či v porozumění duchovním vědám a eso pravdám. Pozvedne vaše vědomí na vyšší úroveň. Chcete-li Kristovo vědomí. Jeho barva je fialová.

Kámen:
Jaspis, „kámen deště a sleziny“. Podporuje kreativitu a soulad s přírodními zákony. Jako amulet jej můžete využít pro ochranu před posednutím zlými duchy. Ve spánku nás obdarovává šťastnými sny. Po probuzení se cítíme svěží a odpočatí. Pomůže vám s cukrovkou, pankreatickými problémy a močovým měchýřem. Posiluje imunitní systém, játra a ledviny. Poskytne vám „vše co potřebujete“ avšak pozor nikoli „vše co chcete“.

Očista a nabíjení náramku:
Jaspis čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou a křišťálem. Nabíjíme na denním světle nebo za úplňku. Nenabíjet na přímém slunečním světle. Doporučujeme čistit jej častěji.

333 Kč

Přihlásit se

Mangrovníkový had

Vytvořit účet

Kadidlo z Ománu - 20g