ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Archanděl Raguel - Aventurín

Popis náramku
Archanděl Raguel, zvaný jako „Boží přítel“.  Vaše baterie, právník, rádce i terapeut v jednom. Pomůže vám vyřešit hádky, nedorozumění, obtížné situace i najít nové přátele. Zprostředkuje vám kontakt s vaším andělem strážným a zajistí stabilitu vašich jemnohmotných těl. Hlídá dobro, poctivost, spravedlnost i to jestli správně dýcháte. Poskytuje vám ochranu, útěchu i sílu, když ji nejvíc potřebujete. Podpoří růst vaší sebelásky, sebeúcty, ale i hojnost.

Kámen:
Aventurín, „kamen hráčů“ jako talisman pro štěstí, který vám zajistí výhru. Posiluje předvídací a vizionářské schopnosti. Je silně spojený s říší dévů, entity, které obývají přírodní útvary nebo jim vládnou, jako jsou stromy, řeky, hory. Pomáhá léčit psychosomatická onemocnění. Vhodný také na kožní problémy, problémy s močovým měchýřem i centrálním nervovým systémem. Pomáhá při koktání a neurózám. Působí na štítnou žlázu, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje při migréně, blahodárně působí na oči. Taktéž může pomoci při kožních problémech. Má uklidňující účinky. Používá se k ochraně zahrad nebo domů. Podporuje schopnost soucitu, vytrvalost a kreativitu. Pomáhá od zlosti a podráždění.

Očista a nabíjení náramku: Aventurín  čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou a křišťálem. Nabíjíme na denním světle nebo za úplňku. 

Nenabíjet na přímém slunečním světle. 

333 Kč

Přihlásit se

Harmonizační podložka - černá

Vytvořit účet

Andělská svíčka na míru - velká