ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Archanděl Raziel - Chryzokol Azurit

Popis náramku
Archanděl Raziel, zvaný jako „Boží tajemství“.  Je čaroděj s Fénixovou energií, který vám pomůže sbírat esoterické informace či se podívat na minulé životy. Má na starost i vaše noční sny, sluneční zasvěcení, sexuální energie vedoucí k rozšířenému vědomí i životní radost. Umenší vaše ego či zlost a podpoří vaše mistrovské já, mužský aspekt, charisma i tajné vědění Vesmíru.

Kámen:
Chryzokol Azurit „přitahuje lásku a upevňuje vztahy“. Hojí bolesti srdce, zvyšuje schopnost milovat v rámci srdeční čakry. Léčí naši duši, dává nám pocit stability, pozvedá moudrost a vnitřní klid. Také nám pomáhá v komunikaci s okolním světem, při meditacích a komunikaci. Přeměňuje destruktivní citové naprogramování.   Léčí artritidu, revmatismus, potíže se zažívacím traktem, vředy, svalové křeče, spáleniny, hojí infekce krku, posiluje štítnou žlázu a metabolismus, potlačuje menstruační křeče, zbavuje plíce, játra, střeva a ledviny toxických látek.  Odstraňuje negativní emoce ze 3. čakry např. pocit viny.

Očista a nabíjení náramku:
Chrykozol Azurit čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce s vodou a křišťálem. Nabíjíme na denním světle nebo za úplňku. Nenabíjet na přímém slunečním světle. Doporučujeme čistit jej častěji.

666 Kč

Přihlásit se

Archanděl Metatron - Jaspis

Vytvořit účet

Směs žárlivé dítko